Співпраця з нами

ТОВ «Лімвей» – офіційний представник виробника грузинського вина RTVELISI (РТВЕЛІСІ) на території України.

Компанія RTVELISI випускає високоякісні вина та інші алкогольні напої: класичне грузинське вино, традиційне вино квеврі, ігристе вино, бренді та чачу. Продукція компанії виробляється з власної сировини, тому відрізняється високою якістю і незабутнім смаком. Вся продукція RTVELISI сертифікована і проходить постійний суворий контроль якості.

Наша компанія ТОВ «Лімвей» є офіційним представником заводу і зараз ми зацікавлені у взаємовигідній і довготривалій співпраці з оптовими продавцями і Дистриб'юторами алкогольної продукції в регіонах України.

Для цього компанія готова запропонувати:

  1. Великий асортимент продукції, що випускається (понад 20 найменувань).
  2. Приваблива сучасна упаковка та висока якість продукції.
  3. Дистриб'юторські умови на продукцію, що поставляється.

Виробник грузинського вина RTVELISI прагне познайомити з грузинським вином український ринок і українського споживача. Тому пропонує широкий вибір найпопулярніших, відомих і типових грузинських вин за доступною ціною. В асортименті компанії представлені сортові та витримані вина, які отримали визнання на міжнародних змаганнях. Особливу увагу заслуговують колекційні вина RTVELISI, які демонструють поєднання новітніх технологій і національних традицій.

Зараз асортимент продукції RTVELISI налічує 23 найменування червоних, рожевих і білих вин. Більш детальна інформація з описом продукції, що випускається, і цінами знаходиться в нашому прайс-листі.

Конкурентними перевагами нашої продукції є: використання виключно натуральної сировини для виробництва алкогольної продукції, відповідність виробленої продукції міжнародним стандартам якості, конкурентоспроможні ціни, індивідуальний підхід до кожного клієнта і гнучкі умови співпраці.

Умови продажу продукції: за допомогою проведення прямих переговорів і/або електронного листування. Мінімальна/максимальна партія, а також розмір і порядок надання знижок визначаються на індивідуальній основі.

Наші контакти:

ТОВ «Лімвей»
Україна, м.Київ, вул. Промислова, 1
Тел. +38(097) 764 88 55, +38(093) 764 88 55
e-mail: info@limwine.com.ua

Будемо раді взаємовигідній співпраці!

Limwine

Мені 18 років і я маю право вживати алкогольні напої
Мне 18 лет и я имею право употреблять алкогольные напитки
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я