Про нас

ТОВ "Лімвей" – офіційний представник виробника грузинського вина RTVELISI (РТВЕЛІСІ) на території України.

Компанія RTVELISI виробляє вино з 2019 року і вже встигла себе зарекомендувати як на грузинському, так і на міжнародному ринку високою якістю продукції та незабутнім смаком напоїв. Вся продукція RTVELISI сертифікована і проходить постійний суворий контроль якості.

Компанію RTVELISI заснували друзі, які протягом багатьох років володіють виноградниками в Кахетії й займаються виноробством. Сама назва RTVELISI повністю відображає підхід компанії, адже саме так називається час збору врожаю винограду (Rtveli) в Грузії. Тому Rtvelisi символізує повагу національних виноробних традицій, а також радість від зустрічі з друзями і близькими.

Кахетія – виноробний регіон з багатою історією і традиціями. Протягом багатьох років в Кахетії активно займалися вирощуванням рідкісних сортів винограду, що дозволило створити оригінальне столове вино з унікальними смаковими характеристиками. Відповідно до закону Грузії «Про лозу і вино» в регіоні виділені 15 мікрозон, які виробляють вина контрольованих найменувань: Цинандалі, Хашмі, Гурджаані, Карденахі, Ахашені, Кахеті, Кварелі, Манаві, Мукузані, Кіндзмараулі, Котеха, Напареулі, Теліані, Тібаані, Вазісубані.

Серед найбільш відомих сортів винограду: Кахурі Мцване, Будешурі, Ркацителі, Мцвівана, Кісі, Хіхві, Сапена, Кунса, Сапераві, Каберне-Совіньйон, Тавквері, Ікалто Ред тощо.

Поєднуючи унікальний досвід, вікові традиція виноробства і європейські технології компанія RTVELISI випускає прекрасні червоні, рожеві та білі вина, коньяк і чачу. Грузинське вино Rtvelisi характеризується високою екстракцією, високим вмістом фенольних сполук і танінів, приємним букетом, ароматом і смаком.

На сьогоднішній день обсяг виробництва Компанії становить 5-6 мільйонів пляшок на рік. Продукція TM «RTVELISI» вже експортується в Німеччину, Австрію, Канаду, Францію.

У 2020 році в рамках проведення виставки Wine&Spirits нашою Компанією вперше в Україні була представлена продукція TM «RTVELISI». На виставці винна продукція TM «RTVELISI» користувалася величезним інтересом як партнерів, іменитих дегустаторів і сомельє України, так і споживачів, які цінують високу якість продукції.

Продукція TM «RTVELISI» є абсолютною новинкою для ринку винної продукції України, але вже отримала нагороди й визнання. Так, за підсумками проведення Міжнародного дегустаційного конкурсу були відзначені на найвищому рівні тихі червоні та білі сухі витримані вина: золоту медаль отримало вино Ркацителі квеврі 2019, срібну – Кісі квеврі 2019 і бронзову – Мукузані 2018.

На сайті Limwinе.com.ua представлені вина з кращих сортів винограду, а саме сортові, марочні та колекційні (червоні, білі й рожеві вина за прийнятною ціною від виробника). Для того, щоб Ви могли легко обрати вино до смаку, сайт містить інформацію з характеристиками і описом (смак, колір, аромат і найбільш прийнятне поєднання даного напою з продуктами).

В інтернет-магазині Limwinе.com.ua можна вибрати вино, і придбати вино з доставкою в будь-який населений пункт України.

Наша Компанія відкрита до співпраці. З питань співпраці звертайтесь за телефоном +380974894147 або пишіть на електронну пошту: info@limwine.com.ua

Limwine

Мені 18 років і я маю право вживати алкогольні напої
Мне 18 лет и я имею право употреблять алкогольные напитки
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я